PRZYCHODNIA RODZINNA DZIESIĄTA - Pielęgniarstwo rodzinne 

+48 744-94-25

Pielęgniarstwo rodzinne

Pielęgniarka Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) planuje i realizuje kompleksową opiekę pielęgniarską nad osobą, rodziną, społecznością w środowisku zamieszkania, z uwzględnieniem miejsca udzielenia świadczenia, obejmując opieką zadeklarowanych do niej pacjentów.

Pielęgniarka POZ sprawuje kompleksową opiekę pielęgniarską wykonując zlecenia na zabiegi i procedury medyczne dla zadeklarowanych pacjentów w warunkach ambulatoryjnych oraz ze względu na problemy zdrowotne pacjentów również w domu pacjenta.

Pielęgniarka POZ wykonuje wszystkie zabiegi oraz procedury medyczne zlecone przez lekarza POZ, zarówno w Przychodni, jak i w domu pacjenta, dlatego tak istotny jest wybór pielęgniarki POZ jak najbliższy miejscu zamieszkania.

realizują :

  • pielęgniarka dyplomowana Anna Porzak - praca pielęgniarki środowiskowo - rodzinnej codziennie w godzinach 1030 - 1330 w domu chorego i gabinecie pielęgniarki środowiskowo- rodzinnej w poradni, realizacja wizyt patronażowych noworodków po wcześniejszym ustaleniu.
  • pielęgniarka mgr Elżbieta Grudzień Szymanek - praca pielęgniarki środowiskowo - rodzinnej, opieka pielęgniarska nad osobami leżącymi, starszymi w domu chorego realizuje:codziennie   tj .pn, śr, pt  w godzinach 800 - 1400,   wt, czw. w godzinach 1200 - 1800